Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 032502.5HXP
032502.5HXP
032502.5HXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 032502.5HXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 032502.5HXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERM 2.5A 250VAC 125VDC 3AB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 032502.5HXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERM 2.5A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 59223 pcs Podatkovni list 325, 326 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 325 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Druga imena 032502.5HXP-ND
32502.5P
F7949
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 136 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.0835 Ohms Trenutna ocena 2.5A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A AC, 10kA DC