Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > 03560004Z
03560004Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 03560004Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 03560004Z
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela 03560004Z Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7551 pcs Podatkovni list 356, 359 Series DatasheetFuse Blocks and Clips
Kategorija Circuit Protection Napetost 600V
Sklop zaključka Screw Terminal Serija 356
Druga imena 356004 Usmerjenost -
Število vezij 4 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 3AG natančen opis Fuse Block 15A 600V 4 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 15A Kontaktni material Spring Brass