Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0440003.WRA
0440003.WRA
0440003.WRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0440003.WRA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0440003.WRA
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BRD MNT 3A 32VAC/VDC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 0440003.WRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BRD MNT 3A 32VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 96819 pcs Podatkovni list 440A Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 32V
Voltage Rating - AC 32V Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm)
Serija 440A Odzivni čas -