044803.5MR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 044803.5MR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 044803.5MR |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1000 pcs | 2000 pcs | 3000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs |
Product parameter
| številka dela | 044803.5MR | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 133445 pcs | Podatkovni list | 448 Series Datasheet |
| Kategorija | Circuit Protection | Voltage Rating - DC | 125V |
| Voltage Rating - AC | 125V | Velikost / dimenzija | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| Serija | NANO²® 448 | Odzivni čas | Fast |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 2-SMD, Square End Block |
| Druga imena | 044803.5MR-ND 0448035MR F1650-2-ND F1650-TR F1650-TR-ND F1650TR |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Taljenje I²t | 2.3 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 9 Weeks |
| DC hladna upornost | 0.021 Ohms | Trenutna ocena | 3.5A |
| Barva | - | Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost | 50A |