Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 045102.5NRL
045102.5NRL
045102.5NRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 045102.5NRL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 045102.5NRL
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 045102.5NRL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 135688 pcs Podatkovni list 451, 453 Series NANO2® Fuse
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
Serija NANO²® 451 Odzivni čas Fast
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, Square End Block
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 1.029
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.0286 Ohms
Trenutna ocena 2.5A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve CSA, PSE, UL