04531.25MR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 04531.25MR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 04531.25MR |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 04531.25MR | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 98187 pcs | Podatkovni list | 451, 453 Series NANO2® Fuse |
| Kategorija | Circuit Protection | Voltage Rating - DC | 125V |
| Voltage Rating - AC | 125V | Velikost / dimenzija | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| Serija | NANO²® 453 | Odzivni čas | Fast |
| Pakiranje | Original-Reel® | Paket / primer | 2-SMD, Square End Block |
| Druga imena | F11135DKR | delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Taljenje I²t | 0.664 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 9 Weeks |
| DC hladna upornost | 0.078 Ohms | Trenutna ocena | 1.25A |
| Barva | - | Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost | 50A |
| Odobritve | CSA, PSE, UL |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
0453391605 - Proizvajalci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
CONN PLUG WIRE TERMINATION 15POS - Na zalogi:
- del #:
0453391602 - Proizvajalci:
CONN PLUG WIRE TERMINATION 8POS - Na zalogi: