047102.5NRT3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 047102.5NRT3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 047102.5NRT3 |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 047102.5NRT3 | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5361 pcs | Podatkovni list | 471 Series |
| Kategorija | Circuit Protection | Voltage Rating - DC | 125V |
| Voltage Rating - AC | 125V | Velikost / dimenzija | 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) |
| Serija | PICO® II 471 | Odzivni čas | Slow |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | Axial |
| Druga imena | 047102.5NRT3- 047102.5NT3 47102.5NRT3 |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Taljenje I²t | 4.39 | Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vrsta varovalk | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | DC hladna upornost | 0.03 Ohms |
| Trenutna ocena | 2.5A | Barva | - |
| Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost | 50A | Odobritve | CSA, PSE, UR |