Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 047303.5PARL
047303.5PARL
047303.5PARL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 047303.5PARL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 047303.5PARL
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 047303.5PARL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83193 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V Velikost / dimenzija 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 473 Odzivni čas Slow
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
Druga imena 47303.5PARL delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 26.8 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
DC hladna upornost 0.024 Ohms Trenutna ocena 3.5A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A