Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 047706.3MXEP
047706.3MXEP
047706.3MXEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 047706.3MXEP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 047706.3MXEP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 400VDC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 047706.3MXEP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 400VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80670 pcs Podatkovni list 477 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serija 477 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard (Axial)
Druga imena 047706.3MXEP-ND
0477063MXEP
F4951
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 121.451 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.01097 Ohms Trenutna ocena 6.3A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A AC, 500A DC