Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0481.180H
0481.180H
0481.180H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0481.180H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0481.180H
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE INDICATING 180MA 125VAC/VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 40513 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela 0481.180H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE INDICATING 180MA 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 40513 pcs Podatkovni list 481 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V Velikost / dimenzija 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm)
Serija 481 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Alarm Indicator
Druga imena 0481.180
F712
H481.180
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.00808 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Indicating Fuse
Lastnosti Indicating DC hladna upornost 6.25 Ohms
Trenutna ocena 180mA Razred -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 300A Odobritve CSA, UR