048102.5H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 048102.5H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 048102.5H |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | FUSE INDICATING 2.5A 125VAC/VDC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 048102.5H | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | FUSE INDICATING 2.5A 125VAC/VDC | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 47767 pcs | Podatkovni list | 481 Series |
| Kategorija | Circuit Protection | Voltage Rating - DC | 125V |
| Voltage Rating - AC | 125V | Velikost / dimenzija | 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) |
| Serija | 481 | Odzivni čas | Fast |
| Pakiranje | Bulk | Paket / primer | Alarm Indicator |
| Druga imena | 048102.5 H48102.5 |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Holder | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Taljenje I²t | 9.46 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 13 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vrsta varovalk | Indicating Fuse |
| Lastnosti | Indicating | DC hladna upornost | 0.09 Ohms |
| Trenutna ocena | 2.5A | Razred | - |
| Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost | 300A | Odobritve | CSA, UR |