Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0663.050HXSL
0663.050HXSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0663.050HXSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0663.050HXSL
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0663.050HXSL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5365 pcs Podatkovni list 663 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm) Serija LT-5™ 663
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can, Vertical Druga imena 0663.050
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.03
DC hladna upornost 7.753 Ohms Trenutna ocena 50mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A