Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0663.200HXLL
0663.200HXLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0663.200HXLL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0663.200HXLL
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD
Product parameter
številka dela 0663.200HXLL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6029 pcs Podatkovni list 663 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm) Serija LT-5™ 663
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can, Vertical delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.35 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.718 Ohms
Trenutna ocena 200mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE