Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 066401.6HXSL
066401.6HXSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 066401.6HXSL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 066401.6HXSL
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
Product parameter
številka dela 066401.6HXSL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4432 pcs Podatkovni list 664 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm) Serija LT-5™ 664
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can, Vertical Druga imena 066401.6
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 10
DC hladna upornost 0.06 Ohms Trenutna ocena 1.6A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A