Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 06643.15HXLL
06643.15HXLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 06643.15HXLL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 06643.15HXLL
Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Product parameter
številka dela 06643.15HXLL Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4263 pcs Podatkovni list 664 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 250V
Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm) Serija LT-5™ 664
RoHS Status Bulk Odzivni čas Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Polarizacija Radial, Can, Vertical delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 100A Številka izdelka proizvajalca 06643.15HXLL
Vrsta varovalk 0.02 Ohm Opis FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
DC hladna upornost 57 Trenutna ocena 3.15A