08150000XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 08150000XP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 08150000XP |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | BRACKET MOUNTING FOR CIRC BREAKR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 08150000XP | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 5195 pcs | Podatkovni list | Miniature Fuseholders 800/815/816 Series |
| Kategorija | Circuit Protection | Serija | - |
| Druga imena | 81500P Q1006053 |
Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vrsta pripomočka | Mounting Brackets |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
0815198 - Proizvajalci:
Phoenix Contact - Opis:
LABEL ID/RATINGS 1.06"X0.31" WHT - Na zalogi:
- del #:
08153 - Proizvajalci:
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp. - Opis:
FINGER GUARD 80MM METAL - Na zalogi:
110454
FINGER GUARD WIRE GALAXY - Na zalogi:
79419
FINGER GUARD 50MM METAL - Na zalogi:
FINGER GUARD BLACK 60MM - Na zalogi:
FINGER GUARD 150MM METAL - Na zalogi:
Phoenix Contact - Opis:
TERM STRIP MARKER HOLDER - Na zalogi:
LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.55" WHT - Na zalogi:
FINGER GUARD 40MM METAL - Na zalogi:
FINGER GUARD 60MM METAL - Na zalogi:
DIN RAIL 35MMX7.5MM SLOTTED 2M - Na zalogi:
LABEL ID/RATINGS 2.36"X1.18" WHT - Na zalogi:
FINGER GUARD 120MM METAL - Na zalogi: