Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0977.800MXP
0977.800MXP
0977.800MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0977.800MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0977.800MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 0977.800MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21778 pcs Podatkovni list 977 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 977 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena 0977800MXP
F1666
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Taljenje I²t 0.8 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.417 Ohms Trenutna ocena 800mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A AC, 200A DC