Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0BLN010.T
0BLN010.T
0BLN010.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0BLN010.T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0BLN010.T
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC 5AG
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 0BLN010.T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC 5AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36091 pcs Podatkovni list BLN Series, Fast Acting, Midget
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija BLN
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm Druga imena 0BLN010.T-ND
0BLN010T
BLN 10A
BLN010
BLN010.T
BLN10
F5060
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - DC hladna upornost 0.11 Ohms
Trenutna ocena 10A Razred -