Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0CBO060.V
0CBO060.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0CBO060.V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0CBO060.V
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 60A 32VDC CYLINDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3599 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 0CBO060.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 60A 32VDC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3599 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 32V
Velikost / dimenzija 0.812" Dia x 1.625" L (20.62mm x 41.28mm) Serija POWR-GARD® CBO
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena 0CBO060V
CBO060.V
CBO060V
HBO 60
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 60A