Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0CNN350E.V
0CNN350E.V
0CNN350E.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0CNN350E.V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0CNN350E.V
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE STRIP 350A 125VAC/80VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2914 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela 0CNN350E.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE STRIP 350A 125VAC/80VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2914 pcs Podatkovni list CNL, CNN(E) Lift Truck FusesAftermarket Products Catalog
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 80V
Voltage Rating - AC 125V Velikost / dimenzija -
Serija POWR-GARD® CNN_E Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Druga imena CNN350E
CNN350E.V
CNN350EV
delovna temperatura -
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Fuse Strip Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 350A Razred -