Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0FLM.600T
0FLM.600T
0FLM.600T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0FLM.600T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0FLM.600T
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 600MA 250VAC/125VDC
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela 0FLM.600T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 600MA 250VAC/125VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11278 pcs Podatkovni list FLM Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serija FLM Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm
Druga imena 0FLM.600T-ND
0FLM600T
F5072
FLM 6/10A
FLM.600
FLM.600T
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
DC hladna upornost 2.05 Ohms Trenutna ocena 600mA