Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0LMF01.6U
0LMF01.6U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0LMF01.6U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0LMF01.6U
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 1.6A 300VAC
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 0LMF01.6U Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 1.6A 300VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 29914 pcs Podatkovni list LGR, LMF Fuse, LHR Fuse Holder
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 300V
Velikost / dimenzija 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm) Serija POWR-GARD® LMF
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 1.6A Razred -