Domov > Izdelki > Circuit Protection > circuit Breakers > 0MIB030.X
0MIB030.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0MIB030.X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0MIB030.X
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
Product parameter
številka dela 0MIB030.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7140 pcs Podatkovni list Circuit Breakers
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 12V
Serija MINI® Druga imena MIB030.X
Število Poljakov 1 Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Napetost osvetlitve (nominalno) -
Osvetlitev - Trenutna ocena 30A