Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 15KP130C
15KP130C
15KP130C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 15KP130C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 15KP130C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 130V 219.45V P600
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 15KP130C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 130V 219.45V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4451 pcs Podatkovni list 15KP Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 130V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 219.45V Napetost - razčlenitev (min) 136.08V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 15KP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer P600, Axial Druga imena 15KP130CT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole