Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 15KP220C
15KP220C
15KP220C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 15KP220C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 15KP220C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 220V 373.8V P600
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 15KP220C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 220V 373.8V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4149 pcs Podatkovni list 15KP Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 220V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 373.8V Napetost - razčlenitev (min) 231.53V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 15KP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer P600, Axial Druga imena 15KP220CT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole