Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > 16R500GU
16R500GU
16R500GU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 16R500GU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 16R500GU
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 16V 5A RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 16R500GU Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 16V 5A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 229593 pcs Podatkovni list 16R Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 16V
Tip Polymeric Čas do potovanja 2s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.118" W (10.40mm x 3.00mm)
Serija POLY-FUSE®, 16R Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 34 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 15 mOhms Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 16R500G
F3183
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.30mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 5A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 8.5A
Tok - maks 100A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 5A