Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > 2016L100/33DR
2016L100/33DR
2016L100/33DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2016L100/33DR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2016L100/33DR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2016
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 2016L100/33DR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2016 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 33V
Tip Polymeric Čas do potovanja 500ms
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm)
Serija POLY-FUSE®, 2016L Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 400 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 100 mOhms Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2016 (5041 Metric), Concave
Druga imena F4071DKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.1A Ih Surface Mount 2016 (5041 Metric), Concave Trenutni - potovanje (It) 2.2A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.1A