Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 30KPA36C
30KPA36C
30KPA36C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 30KPA36C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 30KPA36C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36V 64.89V P600
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela 30KPA36C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36V 64.89V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6000 pcs Podatkovni list 30KPA Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 36V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.89V Napetost - razčlenitev (min) 37.99V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 30KPA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 490.3A Zmogljivost @ Pogostost -