Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 30KPA64C
30KPA64C
30KPA64C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 30KPA64C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 30KPA64C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 64V 109.2V P600
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela 30KPA64C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 64V 109.2V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7700 pcs Podatkovni list 30KPA Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 64V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 109.2V Napetost - razčlenitev (min) 67.57V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 30KPA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 291.3A Zmogljivost @ Pogostost -