Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 3KP150CA
3KP150CA
3KP150CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 3KP150CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 3KP150CA
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 150V 243V P600
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 3KP150CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 150V 243V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5781 pcs Podatkovni list 3KP Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 150V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V Napetost - razčlenitev (min) 167V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 3KP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.3A