Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 5KP210CA
5KP210CA
5KP210CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 5KP210CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 5KP210CA
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 210V 349.5V P600
(v ameriških dolarjih)
800 pcs1600 pcs
Product parameter
številka dela 5KP210CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 210V 349.5V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45519 pcs Podatkovni list 5KP Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 210V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 349.5V Napetost - razčlenitev (min) 233V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 5KP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)