Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 5NLE2250E
5NLE2250E
5NLE2250E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 5NLE2250E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 5NLE2250E
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 250A 5.5KVAC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 71 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 5NLE2250E Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 250A 5.5KVAC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 71 pcs Podatkovni list Medium Voltage E_R Fuses
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 5.5kV
Velikost / dimenzija 17.875" L x 3.000" W x 6.380" H (454.03mm x 76.20mm x 162.05mm) Serija POWR-GARD®
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 250A Razred E