Domov > Izdelki > Circuit Protection > Gas Discharge Tube odvodniki (GDT) > CG90LSTR
CG90LSTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CG90LSTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CG90LSTR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 90V 20KA SURFACE MOUNT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela CG90LSTR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 90V 20KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73852 pcs Podatkovni list CG/CG2 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - DC Spark (Over) 90V
Toleranca - Serija CG
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial Cylinder, Radial SMT Bend
Število Poljakov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount