Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > DST40100C
DST40100C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DST40100C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DST40100C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs3000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela DST40100C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87188 pcs Podatkovni list DST40100C Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 750mV @ 20A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena DST40100C-ND
F7433
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A