Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > FT600-2000-2
FT600-2000-2
FT600-2000-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FT600-2000-2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FT600-2000-2
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 2A 600VAC 2SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FT600-2000-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 2A 600VAC 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4065 pcs Podatkovni list FT600-2000 SpecFT600 Series, Telecom Fuses
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.122" W x 0.122" H (10.20mm x 3.10mm x 3.10mm) Serija FT600, Raychem