Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > JLLS150.X
JLLS150.X
JLLS150.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JLLS150.X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JLLS150.X
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela JLLS150.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1971 pcs Podatkovni list JLLN, JLLS Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 1.063" Dia x 1.657" L (27.00mm x 42.10mm)
Serija POWR-GARD® JLLS Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Druga imena JLLS 150A
JLLS150
delovna temperatura -
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 150A Razred T