Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > L4004F543
L4004F543
L4004F543
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L4004F543 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L4004F543
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela L4004F543 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4997 pcs Podatkovni list Lx004xx, Qx004xx DatasheetTriacs (0.8A - 35A)Sensitive Triacs (0.8A - 8A)Packing OptionsLead Form Dimensions
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 400V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2V Tip Triac Logic - Sensitive Gate
Paket naprave za dobavitelja TO-202 Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-202 Long Tab
delovna temperatura -40°C ~ 110°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-202 Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 33A, 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 10mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 5mA Konfiguracija Single