Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > L4004V8TP
L4004V8TP
L4004V8TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L4004V8TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L4004V8TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 400V 4A TO251
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela L4004V8TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 400V 4A TO251 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 91638 pcs Podatkovni list Lx004xx, Qx004xx DatasheetTriacs (0.8A - 35A)Sensitive Triacs (0.8A - 8A)Packing Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 400V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Logic - Sensitive Gate
Paket naprave za dobavitelja TO-251 (V-Pak/I-Pak) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
delovna temperatura -40°C ~ 110°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 33A, 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA