Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > LFR600302PID
LFR600302PID
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LFR600302PID z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LFR600302PID
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LFR600302PID Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Circuit Protection Napetost 600V
Sklop zaključka Screw Terminal, Pressure Plate Serija LFR
Druga imena LFR60030-2PID Usmerjenost -
Število vezij 2 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R natančen opis Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Trenutna ocena 30A Kontaktni material -