Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > LFR600602CID
LFR600602CID
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LFR600602CID z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LFR600602CID
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LFR600602CID Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Circuit Protection Napetost 600V
Sklop zaključka Box Lug Serija LFR
Druga imena LFR60060-2CID Usmerjenost -
Število vezij 2 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R natančen opis Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Trenutna ocena 60A Kontaktni material -