Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > LFT300302C
LFT300302C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LFT300302C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LFT300302C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 300V 30A DIN RAIL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LFT300302C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 300V 30A DIN RAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3392 pcs Podatkovni list LF Series Class T Fuseblocks
Kategorija Circuit Protection Napetost 300V
Sklop zaključka Box Lug Serija LFT
Druga imena LFT30030-2C Usmerjenost -
Število vezij 2 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 0.406" Dia x 0.874" L (10.3mm x 22.2mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class T natančen opis Fuse Block 30A 300V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Trenutna ocena 30A Kontaktni material -