Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > LH600302S
LH600302S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LH600302S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LH600302S
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5378 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LH600302S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5378 pcs Podatkovni list H-R Class Fuse Blocks
Kategorija Circuit Protection Napetost 600V
Sklop zaključka Screw Terminal Serija LH
Druga imena LH60030-2S Usmerjenost -
Število vezij 2 Tip montaže Chassis Mount
Vrsta varovalk Block Vrsta varovalk Cartridge
Velikost varovalke 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki NLS, RLS
natančen opis Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Trenutna ocena 30A