Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > LJ60030ACR
LJ60030ACR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LJ60030ACR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LJ60030ACR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4836 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LJ60030ACR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4836 pcs Podatkovni list Class J Fuse Blocks
Kategorija Circuit Protection Napetost 600V
Sklop zaključka Box Lug Serija LJ
Druga imena LJ60030-ACR Usmerjenost -
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class J natančen opis Fuse Block 30A 600V Cartridge DIN Rail
Trenutna ocena 30A Kontaktni material -