LSIC2SD120A15
LSIC2SD120A15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LSIC2SD120A15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LSIC2SD120A15
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis DIODE SIC SCHOTTKY 1200V 15A
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 10429 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela LSIC2SD120A15 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis DIODE SIC SCHOTTKY 1200V 15A Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 10429 pcs Podatkovni list LSIC2SD120A15 Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 15A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V Paket naprave za dobavitelja TO-220-2
Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io) Serija Gen2
Povratni čas obnovitve (trr) 0ns Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 Druga imena F10719
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Tip diode Silicon Carbide Schottky natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 44A (DC) Through Hole TO-220-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1200V Tok - Povprečni popravek (Io) 44A (DC)
Capacitance @ Vr, F 920pF @ 1V, 1MHz