Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > LSRK03.5TXID
LSRK03.5TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LSRK03.5TXID z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LSRK03.5TXID
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4572 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela LSRK03.5TXID Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4572 pcs Podatkovni list LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard
Druga imena LLSRK 3-1/2ID
LLSRK03.5ID
LLSRK03.5TXID
LLSRK3.5ID
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 3.5A Razred RK1