Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > MAC15A10G
MAC15A10G
MAC15A10G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAC15A10G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAC15A10G
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 800V 15A TO220AB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela MAC15A10G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 800V 15A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86188 pcs Podatkovni list MAC15-8,10, 15A-LF SeriesMAC15 Series
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 800V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2V Tip Triac Standard
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-3
Druga imena MAC15A10GOS delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis TRIAC Standard 800V 15A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 15A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 150A @ 60Hz Tok - Zadrži (Ih) (Max) 40mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single