Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > MCAS040.XP
MCAS040.XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCAS040.XP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCAS040.XP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE AUTO 40A 32VDC 1 PC CARD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 15515 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela MCAS040.XP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE AUTO 40A 32VDC 1 PC CARD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 32V
Velikost / dimenzija 0.421" L x 0.244" W x 0.689" H (10.70mm x 6.20mm x 17.50mm) Serija MCASE™
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Auto Link Druga imena MCAS040XP
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Automotive
Trenutna ocena 40A Barva Green