Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > NH1CG125
NH1CG125
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi NH1CG125 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela NH1CG125
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5061 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela NH1CG125 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5061 pcs Podatkovni list NH Fuse Links
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 440V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 2.953" L x 2.220" W x 1.181" H (75.00mm x 56.40mm x 30.00mm)
Serija - Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Vrsta varovalk Square Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 125A Razred NH