Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - tiristorji > P0220SCLRP
P0220SCLRP
P0220SCLRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P0220SCLRP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P0220SCLRP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 22V 400A DO214AA
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela P0220SCLRP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 22V 400A DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 92990 pcs Podatkovni list Pzzz0SA,B,C Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - vklopljeno stanje 4V
Stanje napetosti - izklop 15V Voltage - Breakover 32V
Serija SIDACtor® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena P0220SCLRP-ND
P0220SCLRPTR
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 400A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 50mA
Zmogljivost 50pF