Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - tiristorji > P2300GALRP
P2300GALRP
P2300GALRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P2300GALRP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P2300GALRP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 190V 50A DO15
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela P2300GALRP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 190V 50A DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 162278 pcs Podatkovni list SIDACtor DO-15 Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - vklopljeno stanje 5V
Stanje napetosti - izklop 190V Voltage - Breakover 260V
Serija SIDACtor® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial Število elementov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 30pF